Často kladené dotazy


Připravili jsme pro vás podrobný návod o nastavení DNS záznamů pro nasměrování domény. Návod najdete zde. Pokud si nebudete vědět s něčím rady nebo budete mít problémy s nastavením domény, tak stačí DNS údaje zaslat vašemu registrátorovi. Po nastavení se změny projeví přibližně do 24 hodin.

Hosting u nás máte jak ve free verzi, tak i ve verzi “bez starostí”. Pokud se jedná o verzi zdarma, tak velikost hostingu je 1 GB. Pokud využijete placenou verzi zombeeka, tak hosting činí 2 GB. V budoucnu by měla být k dispozici ještě i developer (vývojová) verze, kterou bude možné umístit na svůj vlastní hosting.

Službu Developer pro vývojáře chystáme. Máme ji v seznamu prací. Věříme, že ji již brzy dokážeme zpřístupnit všem zájemcům. Budeme o tom informovat na našem blogu a facebooku, které doporučujeme sledovat.

Ano, to možné určitě je. Odejmutí této informace z patičky je zpoplatněná služba. Cena služby je 1000 Kč + DPH (1210 Kč vč. DPH). Pokud byste měli o odstranění zájem, tak nás neváhejte kontaktovat na info@zombeek.cz a my se již o vše postaráme.

Bohužel to zatím možné není, ale do budoucna uvažujeme o možnosti propojení webu a eshopu. Pro tvorbu eshopu ale můžete využívat naše nejpoužívanější řešení pro tvorbu eshopů v ČR a SR Webareal.cz.

V současné době je na zombeeku k dispozici 7 responzivních šablon. Počet šablon brzy rozšíříme o nové motivy.

Favicon si můžete nahrát v administraci zombeeka, kde v pravém horním rohu kliknete na ikonu ozubených koleček. Tam zvolíte možnost Nastavení webu. Zde je možné nahrát obrázek s doporučenými rozměry 16x16px nebo 32x32px.

Můžete si web vytvořit v jakémkoli jazyce. Záleží jen na vás, jakými texty ho naplníte. V budoucnu plánujeme rozšířit zombeeka o další jazykové mutace (jako první je v plánu slovenština a angličtina).